çiçek ara sepet

Hakkımızda

 

 

Türkiye`nin online çiçek satış sitesi olarak hizmet veren www.cicekshow.com müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını amaç edinmiş ve bu disiplini korkuyarak sevdikleriniz için tasarım çiçekler  hazırlayan başka hiçbir sitede göremeyeceğiniz el yapımı dekoratif seramik ve vazolar ile butik çiçekler hazırlamaktadır. Sevdikleriniz için sürekli yenilikçi, farklı sürprizler hazırlayan Çiçek Show özel günlerdeki en büyük yardımcınız olacaktır. İnternet üzerinden 7/24 Online Çiçek Siparişi oluşturabilir aynı zamanda Müşteri hizmetleri ekibimiz üzerindende “0(850) 307 67 45” sipariş oluşturabilme imkanı sağlamaktadır.

Doğum günü, Yıl dönümü, Yeni iş ve benzer birçok özel günde unutulmaz mutluluklar yaşatmanızı sağlamayı amaçlayan www.cicekshow.com ile ayrıca VIP çiçekler ile ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Sizde sevdikleriniz için Cicekshow.com. üzerinden eşsiz çiçek siparişi oluşturabilir ve onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

 

ÇİÇEK SHOW

SELECT sira, tedarikci_urun_kodu, resALT,urunler.resID2,urunler.res_uzanti2, urunler.url as urlana, urunler.id, urunler.IsDesigned, urunler.pageview, urunler.FabricIdentityKey, CASE WHEN urunler.stok_sanal>0 THEN 0 ELSE 1 END AS stokgosterim , urunler.aciklama_ozet, urunler.aciklama_on, urunler.ad, urunler.url, urunler.IsCalendar, urunler.StoreId, urunler.tarih, urunler.satis, urunler.etiketler, urunler.fiyat, urunler.fiyatindirimsiz, urunler.InStock, urunler.ArrivalInfo, urunler.stok_sanal, urunler.[Status], urunler.[bidahagelmez], urunler.resID, urunler.res_uzanti, urunler.kisiyeozel, urunler.bestsell, urunler.cesit_sayisi, urunler.parabirimi ,null as ulkefiyat, null as ulkefiyatindirimsiz, null as ulkeparabirimi FROM urunler with(nolock) INNER JOIN hediyebulucu_map WITH(NOLOCK) on urunler.id=hediyebulucu_map.prID WHERE hedID='51' and Status=1 and not resID is null and stok_sanal>0