çiçek ara sepet

Purple Appearance Orkide

Ürün Kodu: CS2007

1645
,00 TL
(KDV Dahil)

Ürünümüz Tükenmiştir.

 

(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)

Orkide Çiçeğimiz Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Purple Appearance Orkide,Dizayn ekibimiz tarafından hazırlanan bu şık ürün nadiren görülebilen farklı rengi doğal görüntüsü ile görsel bir şölen sunmaktadır. Dekoratif Renkli Cam vazo İçersinde özenle hazırlanmış olup exotic kuru yaprak kullanılarak sevenlerinin beğenisine sunulmuştur.

Ürün Boyutu: 65-70 cm.

Orkide Çiçeği ve Bakımı;

Orkide, çok farklı renge, şekle, büyüklüğe,genişliğe sahip, şahane ve narin çiçeklerdir. 20.000'den fazla farklı orkide türü var ve orkidenin türüne bağlı olarak bakım gereksinimleri değişebiliyor. Ancak hangi orkide türü olursa olsun, sağlıklı ve harika gözükmesi için aklında bulundurman gereken bazı basit kurallar var.

Çiçeğinizin Ev ve Ofislerinizde uzun süre yaşayabilmesi için Güney cephelere tercih etmenizde fayda vardır. Doğrudan güneş ışığı almamalı,haftada 1 kez çay bardağı ölçüsünde su verilmeli. Çiçeğin saksi kısmında alt bölümlerde su birikintisi kalmamalı.

 


Cicekshow.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Yorumlar
Ortalama Puan: